Žaneta
Troško

DARBOVIETĖ:

Danske Bank

INTERESŲ SRITYS:

Ekonomika / Finansai, Teisė / Administravimas, Konsultavimas / Analizė, Pokyčių vadyba, tarptautinių reguliacinio pobūdžio finansų srityje vadyba, viešas kalbėjimas, moterų lyderystė, tarptautinės sindikuotos paskolos, skirtingų interesų grupių vadyba, mentorystė

VAIDMUO:

Vidutinio lygmens vadovaujantis asmuo

SEKTORIUS:

Verslo

ŠALIS, MIESTAS:

Danija, Kopenhaga

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų, Rusų, Danų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Aš tikiu moterų lyderystės teigiama įtaka organizacijose. Šiuo metu po 6 metų pagaliau sulaukiau vadovybės palaiminimo organizuoti moterų sponsoriavimo programą į aukščiausius vadovų postus savo įmonėje.
Vadovaujant įvairiems tarptautiniams projektams, o ypač užsiimant pokyčių vadyba, tenka suderinti nesuderinamus iš pirmo žvilgsnio interesus, išmokti komunikacijos subtilybių ir daug neverbalinės kūno kalbos gudrybių. Šiuo metu esu viena geriausių eksperčių Europoje dėl tarpbankinių paskolų rodiklių reformos.
Kita pusė yra ta, kad man nemalonu matyti, kad mūsų šalyje vyksta diskusijos dėl tokių temų kaip smurtas prieš moteris, lygios teisės nepriklausomai nuo lyties, rasės ir religijos. Man nepriimtina, kad negatyvi kultūra ima viršų ir kad mūsų valdžios moterys stokoja įgūdžių suvaldyti procesus. Dėl to mielai keisiu tai ir kalbėsiu apie labiausiai kontraversiškas temas. Laikas turėti svarų atsaką.

NUORODOS Į DARBUS: