Algina
Bedulskė

DARBOVIETĖ:

Samdau save ir parduodu savo idėjas bei gebėjimus

INTERESŲ SRITYS:

Kultūra / Menas, Kino režisūra, Viešų kultūrinių renginių organizavimas, prodiusavimas, kūrybiškas požiūris į gamyba bei procesų planavimą

VAIDMUO:

Specialistė/ekspertė

SEKTORIUS:

Laisvai samdomas asmuo

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Vilnius

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Savo išgyvenimus verčiu patirtimi, kuri atveria man kitus kelius ir naujus požiūrius, o savo idėjas verčiu kūnu ir energija. Baigusi kino režisūrą, nukeliavau į kūrybos ir pramogų sektorių, o galiausiai įgavusi dvejopos patirties pradėjau dar vieną naują kelią – savo kelią. Laikau save multifunkciniu žmogumi. Todėl savyje atrandu daugiau nei viename amplua. Dabar tuo mėgaujuosi, tačiau ilgai ieškojau atsakymo, kol galiausiai priėmiau ir suvokiau kas esu. Aš remiuosi emocija, skaičiais, patirtimis, eksperimentais ir žmonių galia.
Jeigu kalbėti faktais, tai per savo karjerą esu sukūrusi/dirbusi/prisidėjusi per 300 viešų, kultūrinių, edukacinių, pramoginių bei privačių renginių. Surežisavusi ir gamybą paleidusi 31 komercinę reklamą, sukūrusi 16 muzikinių video klipų ir tikrai ne viską ką dar veikiu drįstu skaičiuoti. Dėstytojauju ketverius metus, savo verslą turiu antrus metus, laisvai samdoma režisierė ir prodiuserė esu jau penktus metus ir bendrai 11 metų esu industrijoje.

NUORODOS Į DARBUS: