Asta
Noreikienė

DARBOVIETĖ:

Všį Lietuvos inovacijų centras

INTERESŲ SRITYS:

Konsultavimas / Analizė, Verslo subjektų konsultavimas dėl MTEPI veiklų vykdymo, MTEPI efektyvumo didinimo, technologijų perdavimo, inovatyvios verslininkystės plėtojimo, dalyvavimo nacionalinėse ir tarptautinėse MTEPI programose bei ikiprekybiniuose pirkimuose. Verslo subjektų konsultavimas dėl MTEP projektų dokumentavimo, siekiant pasinaudoti pelno mokesčių lengvatomis ir/ar valstybės finansinės pagalbos priemonėmis. Verslo subjektų konsultavimas dėl galimybės teikti paraiškas daliniam projektų finansavimui iš ES lėšų. Tinkamos finansavimo alternatyvos verslui ar projektui suradimas.

VAIDMUO:

Specialistė/ekspertė

SEKTORIUS:

Verslo

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Kaunas

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Verslo subjektų konsultavimo, verslo plėtros finansavimo, inovacijų kūrimo ir vystymo, siekiant rinkai pateikti inovatyvius aukštųjų technologijų produktus, srityje dirbu nuo 2008m.
2012-2014m teko darbuotis KTU Nacionalinio inovacijų ir verslo centro projektų biuro vadove, kur buvau atsakinga už išorinio finansavimo centro veiklai pritraukimą bei įgyvendinamų projektų portfelio formavimą. Dirbant KTU NIVC, teko prisidėti prie startuolių bendruomenės KTU Startup Space kūrimo ir startuolių konsultavimo verslo idėjų finansavimo klausimais.
Nuo 2017m dirbu Lietuvos inovacijų centre, kur savo kompetencijomis siekiu prisidėti prie savo organizacijos pagrindinio tikslo - didinti tarptautinį Lietuvos verslo konkurencingumą, intensyvinant naujų technologinių sprendimų ir organizacinių iniciatyvų įgyvendinimą versle. Mano atsakomybės LIC apima verslo subjektų konsultavimą dėl MTEPI veiklų vykdymo, inovatyvios verslininkystės plėtojimo, dalyvavimo nacionalinėse ir tarptautinėse MTEPI programose.

NUORODOS Į DARBUS: