Aurelija
Matulevičiūtė

DARBOVIETĖ:

TSPA | Making Cities

INTERESŲ SRITYS:

Strateginis projektavimas ir urbanistinė plėtra, Tvari miestų ir regionų plėtra

VAIDMUO:

Specialistė/ekspertė

SEKTORIUS:

Verslo

ŠALIS, MIESTAS:

Vokietija, Berlynas

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Anglų, Lietuvių

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Mano profesinė kryptis - tvari miestų ir regionų plėtra, strateginis projektavimas. Didžiausios patirties turiu dirbant su Rytų Afrikos, Vakarų Europos, Pietryčių Azijos regionais ir miestais. Dažniausiai tai apima strateginių vizijų ir integruotų planų rengimą, urbanistinį dizainą grįstą tvarumo principais.

Galimybė įgyti tarptautinės patirties studjuojant bei dirbant Vokietijoje ir Olandijoje tapo mano kertinių akmeniu žengiant į urbanistinės plėtros sritį. Tai leido man prisilisti prie skirtingų regionų plėtros projektų, geriau suprasti iššūkius, kylančius miestams bei pritaikyti jau sukauptą patirtį, siekiant padaryti miestus patrauklesnėmis ir tvaresnėmis vietomis gyventi.

Urbanistika Lietuvoje kiek per retai minimas terminas, kuris lėtai braunasi ne tik į valstybės administracijos lygius, bet ir privataus sektoriaus mentalitetą ar akademinius sluoksnius. Su dideliu užsidegimu ir simpatija stebiu, kaip pamažu Lietuvos kontekste šis terminas tampa vis dažniau ir dažniau minimas ir mielai prisidėčiau prie sąmoningumo kėlimo, idėjos populiarinimo. Galiausiai, juk dauguma mūsų gyvename miestuose!

NUORODOS Į DARBUS: