Beatričė
Juškaitė

DARBOVIETĖ:

-

INTERESŲ SRITYS:

Sveikata / Socialinė apsauga, Mokslas / Švietimas, Žmogaus teisės, tarptautinė politika, atmintis ir konfliktai, moterų teisės

VAIDMUO:

Specialistė/ekspertė

SEKTORIUS:

Nevyriausybinis

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Vilnius/Kaunas

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Prancūzų, Lietuvių, Ispanų, Anglų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Tiriu, valdau projektus ir pasakoju istorijas žmogaus teisių temomis.

Šiuo metu dirbu Telia, kur rūpinuosi, kad kasdien naudojami prietaisai būtų kuo tvaresni ir etiškesni. Koordinuoju keletą tarptautinių kompanijų vienijančią darbo grupę, siekiančią užkirsti kelią moderniai vergijai tiekimo grandinėje. Taip pat su organizacija „Women on Web“ siekiu, kad kontracepcijos ir saugaus nėštumo nutraukimo paslaugos būtų prieinamos visame pasaulyje.

Mano ketverių metų patirtis apima ir nevyriausybinį sektorių Lietuvoje bei Bolivijoje, ir Lietuvos diplomatines atstovybes, ir tarptautines organizacijas kaip ES Delegacija prie JT Ženevoje. Moterų teisės, atmintis ir konfliktai, neformalus švietimas ir verslo atsakomybė – šios temos atsikartoja mano darbuose.

Paryžiaus politikos mokslų institute įgijau žmogaus teisių magistro diplomą su pagyrimu summa cum laude. Vytauto Didžiojo Universitete baigiau tarptautinės politikos bakalauro studijas, kurių metu mokiausi ir IDC Herzliya Tel Avive.

NUORODOS Į DARBUS: