Dr. Vilma
Popovienė

DARBOVIETĖ:

Lietuvos socialinių inovacijų klasteris, VšĮ Ramintoja

INTERESŲ SRITYS:

Mokslas / Švietimas, Socialinės, švietimo ir kultūros inovacijos, moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra, bendruomeninės ir socialinio verslumo iniciatyvos

VAIDMUO:

Aukščiausio lygio vadovaujantis asmuo

SEKTORIUS:

Nevyriausybinis

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Vilnius

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

13 metų dirbau valstybiniame sektoriuje mokslo ir inovacijų srityje. Mano veikla buvo susijusi su strateginiu planavimu formuojant mokslo ir inovacijų politiką, dalyvaujant nacionaliniuose ir tarptautiniuose šios srities formatuose, analizuojant ir pritaikant tarptautines žinias bei patirtį Lietuvoje.
Buvau Mokslo skyriaus vadovė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje, Lietuvos mokslo tarybos valdybos narė, EBPO Mokslo ir technologijų komiteto bei Europos mokslinių tyrimų erdvės bei inovacijų komitetų narė.

Esu viena iš Lietuvos socialinių inovacijų klasterio iniciatorių, šiuo metu vadovauju klasterio asociacijai ir vienai iš jos steigėjų - VšĮ Ramintojai. Socialines inovacijas matau kaip unikalią galimybę sistemiškai ir integraliai spręsti šalies socialinius iššūkius įtraukiant visuomenę, mokslo ir studijų institucijas, socialinį ir socialiai atsakingą verslą, NVO bei valstybę.

NUORODOS Į DARBUS: