Evelina
Rimkutė

DARBOVIETĖ:

Julius Baer AG

INTERESŲ SRITYS:

IT / Technologijos, Bankininkystė

VAIDMUO:

Vykdantysis lygmuo

SEKTORIUS:

Laisvai samdomas asmuo

ŠALIS, MIESTAS:

Šveicarija, Ciurichas

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Vokiečių, Lietuvių, Anglų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Šiuo metu esu testavimo vadovė viename iš Šveicarijos privačių bankų. Specializuojuosi Agile transformacijoje, verslo testavime, rizikos valdymo, procesų ir produkto kokybės srityse. Esu baigusi vadybos ir verslo administravimo bakalaurą bei bankininkystės magistrą.

Dar studijų laikais pradėjau dirbti bankinėse institucijose. Pirmasis darbas buvo finansų ir mokestinė apskaita. Vėliau turėjau galimybę dalyvauti naujo banko padalinio steigime Lietuvoje, testuoti IT sistemų migraciją ir apskaitos sistemų suderinimą pagal Baltijos ir Skandinavijos šalių įstatymus.
Per 10 metų IT srityje teko išbandyti Operacijų skyriaus vadovės, testavimo specialistų - konsultantų skyriaus vadovės, didelių projektų kokybės vadovės pareigas. Visapusiška patirtis padeda efektyviai identifikuoti galimas projektų rizikas, reikalingas kompetencijas ir darbo komandoje svarbą.

Apart darbo korporacijoje, esu aktyvi socialinėje srityje, ypač kas liečia moterų teises, lyčių mediciną, socialinius stereotipus, skirtingų kultūrų, rasių ir lyčių įtraukimą į verslo, technologijų ir žinių pasaulį. Esu viena iš steigėjų ir vykdančioji LeanInSwitzerland - LeanIn.Org padalinio Šveicarijoje - vadovė. Su komanda siekiame sujungti visuomenei naudingas iniciatyvas, dalintis geromis patirtimis ir kartu būti dalis pozityvių pokyčių aplink mus.

Mano didžiausias aistra yra žinios ir knygos. Prieš keletą metų publikavau savo pačios filosofinių minčių rinkinį “Questions and Thoughts for every day”. (liet. Klausimai ir mintys kiekvienai dienai. Deja, nesu jos išverstusi į lietuvių kalbą). Taip pat kartu literatūros apžvalgininke Monika Andrulyte organizuojame knygų klubo diskusijas - kiekvieną mėnesį klubo nariams pasiūlome perskaityti vis kitos šalies moters autorės knygą.

NUORODOS Į DARBUS: