Gintarė
Šležaitė

DARBOVIETĖ:

Evolvery

INTERESŲ SRITYS:

Komunikacija / Marketingas, Skaitmeninios marketingas, projektų valdymas, klientų valdymas

VAIDMUO:

Vidutinio lygmens vadovaujantis asmuo

SEKTORIUS:

Verslo

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Vilnius

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Gintarė Šležaitė jau ilgą laiką sėkmingai dirba skaitmeninio marketingo ir komunikacijos srityse. Turi komunikacijos bakalauro diplomą, kurį įgijo Vytauto Didžiojo ir Budapešto Corvinus universitetuose, strateginio valdymo magistrą - Mykolo Romerio universitete. Stažavosi Europos parlamente.

Šiuo metu yra vyr. projektų vadovė vienoje iš skaitmeninės reklamos agentūrų Evolvery. Konsultuoja ir valdo skaitmeninio marketingo projektus siekiant pagerinti šios srities kuriamos vertės rodiklius. Taip pat aktyviai veda išorinius ir vidinius mokymus marketingo ir komunikacijos srityse.

Gintarė Šležaitė mano, kad neužtenka žinoti vieną ar kelis rinkodaros kanalus. Gerai specializuotis, tačiau svarbiau pamatyti „bendrą vaizdą“ ir suprasti verslo procesus, kad galėtumėte žinoti, kaip tie skirtingi kanalai daro įtaką verslo augimui. Laikydamasi šio požiūrio, Gintarė sutelkia dėmesį į klientų verslo supratimą, sėkmingai padėdama augti įmonėms, teikdama matomumą internete ir kokybišką vartotojų srautą.
Plėtodama savo karjerą nuo asistentės iki vyr. projektų vadovės, susidūrusi su nesėkmingo startuolio patirtimi, Gintarė supranta pakritimų ir pakilimų svarbą ir naudą, kurią išnaudoja kasdieninėje profesinėje veikloje.

NUORODOS Į DARBUS: