Ieva
Budraitė

DARBOVIETĖ:

Žaliosios politikos institutas

INTERESŲ SRITYS:

Ekologija / Aplinkotyra, Politika, Tvarumas / Darnus vystymasis, Aplinkosauginio sąmoningumo ugdymas, kovos su klimato kaita advokacija

VAIDMUO:

Aukščiausio lygio vadovaujantis asmuo

SEKTORIUS:

Nevyriausybinis

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Vilnius

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Mano gyvenimas susijęs su dviem sritimis – aplinkosauga ir politika.

Politikos analitikos mokiausi Vilniaus universitete: Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijau bakalauro ir magistro laipsnius. Dabar esu viena iš Žaliosios politikos instituto vadovų.

Nors daugelio žmonių rūpestis aplinka auga, politikai ekologiją vis dar ignoruoja. Alinančios karščio bangos, liūtys, nykstantis dirvožemis – klimato krizės išraiška. Esu įsitikinusi, kad šiam iššūkiui turime ne tik pasiruošti, bet ir galime išnaudoti jį savo gerovei kurti. Todėl stengiuosi advokatauti už tvaresnę ir socialiai teisingesnę viešosios politikos darbotvarkę Lietuvoje.

Organizuoju ir moderuoju renginius (konferencijas, seminarus, diskusijas), vedu mokymus, skaitau paskaitas ir pranešimus, teikiu komentarus žiniasklaidai klimato kaitos, aplinkosaugos, vienkartinio plastiko vartojimo prevencijos, tvarios tekstilės, vandens taršos ir kitais klausimais.

NUORODOS Į DARBUS: