Julija
Kaminskaitė

DARBOVIETĖ:

Huawei Enterprise Baltics

INTERESŲ SRITYS:

IT / Technologijos, ICT industry / B2B marketing

VAIDMUO:

Vykdantysis lygmuo

SEKTORIUS:

Verslo

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Vilnius

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Anglų, Lietuvių

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Per jau ilgoką ir visai įdomų karjeros kelią įvairiuose sektoriuose ir įmonėse, visuomet pasitvirtino štai tokia tiesa: sėkmingų įmonių strategija sukasi aplink veiksmą, o ne būseną.

Sukurti, auginti, pakreipti, pakeisti... Visa tai pasiekiama su žmonėmis ir dėl žmonių. Kuo geriau supranti žmogų ir kuo stipresnį ryšį gebi sukurti, tuo didesnė tikimybė, kad Tavo darbo pastangos atsipirks norimais rezultatais. Dėl to ir nėriau ir vis giliau neriu B2B marketingą, nuolat stebėdama kokios tendencijos ir inovacijos gali pakeisti mūsų verslus bei asmeninius gyvenimus.

Supratusi skandinaviško verslo subtilybes, gilinau žinias Jungtinėse Amerikos Valstijose inovacijų ir strategijos konsultacijų įmonėje, taip vis nuodugniau suprasdama įmonių galimybes ir apribojimus įvairiose pasaulio šalyse bei regionuose. Pastaruoju metu koncentruojuosi į Azijos verslo kultūrą, ICT (Information and Communications Technology) industriją bei, žinoma, B2B marketingą.

Po darbų, prisidedu prie tarptautinių organizacijų, skatinančių Lietuvos augimą, veiklos. Minu dviratį ir pamažu praktikuoju mindfulness. Ir labai laukiu, kad vėl galėsime keliauti :)

NUORODOS Į DARBUS: