Karolina
Mazėtytė

DARBOVIETĖ:

INTERESŲ SRITYS:

Mokslas / Švietimas, Psichologija, Valdymas / Vadyba, Tvarumas / Darnus vystymasis, Holistinis gydymas, Psichinė sveikata, Sveikatingumas

VAIDMUO:

Specialistė/ekspertė

SEKTORIUS:

Laisvai samdomas asmuo

ŠALIS, MIESTAS:

Švedija, Malmė

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų, Ispanų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Užsiimu holistiniu gydymu, esu TEDx pranešėja, socialinė verslininkė (International Youth to Youth Initiative įkūrėja ir direktorė) ir fasilitatorė. Taip pat esu knygos „A mile in our shoes: stories of global journeys“ bendraautorė.

Padedu žmonėms paleisti jų traumą, juos ribojančius įsitikinimus, baimes, karminius ir energetinius blokus, kurie trukdo gyventi norimą gyvenimą ir pasiekti savo gyvenimo tikslų.

Per savo paleidimo sesijas, buvusių gyvenimų regresijas, auros ir čakrų gydymo sesijas, padedu žmonėms išspręsti ir paleisti neišspręstas vaikystės problemas, santykių problemas, priklausomybes, sielvartą, nerimą, depresiją, traumas, ribojančius įsitikinimus, emocijas ir dar daugiau.

Nuo 2014 metų praktikuoju ir vedu meditacijos ir mindfulness užsiėmimus. Iki šios dienos juos pravedžiau daugiau negu 40 valstybių.

Meditacijos ir mindfulness mokytojo išsilavinimą gavau 2015 metais Tailande, praleisdama laiką vienuolyne ir mokydamasis iš budistų vienuolių.

NUORODOS Į DARBUS: