Lyra
Jakulevičienė

DARBOVIETĖ:

Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos dekanė

INTERESŲ SRITYS:

Teisė / Administravimas, Mokslas / Švietimas, Tvarumas / Darnus vystymasis, Žmogaus teisės, Žmogaus teisės, tarptautinė teisė, Europos Sąjungos teisė, migracija, prieglobstis

VAIDMUO:

Vadovė, ekspertė

SEKTORIUS:

Akademinis

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Vilnius

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų, Prancūzų, Rusų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Teisininkė, turinti daugiau kaip 20 metų tarptautinę ir nacionalinę teisinę ir ekspertinės veiklos patirtį žmogaus teisių, tarptautinės ir ES teisės, migracijos, prieglobsčio srityse. Dirbusi tarptautinėse ir akademinėse organizacijose, konsultavusi 9 šalių valstybės institucijas, tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas.
Dalyvauja Odysseus akademinio tinklo Europoje veikloje, yra ES Pagrindinių teisių agentūros valdybos narė, European Law Institute narė. Įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) Lietuvoje pradininkė, skaidrumo iniciatyvos "Baltoji banga" viena iš steigėjų, nemokamos teisinės pagalbos Lietuvoje pradininkė, kelių teisinio švietimo iniciatyvų, metinės teisinės apžvalgos iniciatyvos kūrėja, daugybės teisinių mokymų kūrėja ir vykdytoja.
Sėkmingai įgyvendino daugiau kaip 20 mokslo ir taikomųjų projektų, yra daugiau kaip 40 mokslinių publikacijų ir dviejų knygų autorė. Vykdžiusi mokymus visoms teisinės sistemos grandims, verslui ir kitų šalių valstybės tarnyboms.

NUORODOS Į DARBUS: