Neringa
Paukštytė-Simonavičė

DARBOVIETĖ:

Pūkuotas Vėjas gėlių studija

INTERESŲ SRITYS:

Gamyba / Pramonė / Prekyba, Floristika, Gėlės, Interjero apželdinimas , Kūrybinės gamtos meno edukacijos, Floristikos mokymai, Gėlių prenumerata

VAIDMUO:

Specialistė/ekspertė

SEKTORIUS:

Laisvai samdomas asmuo

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Kaunas

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Esu „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė ir įkūrėja, gamtos meno dizaino praktikė, lektorė, verslininkė ir dizainerė. 3 sūnų mama, kuri jau daugiau kaip 15 metų užsiima floristika, 4 metus kuria ir veda kūrybinius floristikos edukacinius renginius ir dirbtuves. Puošia asmenines ir viešas šventės, kuria interjerų apželdinimus vazoniniais augalais. Konsultuoja gyvai ir online dėl interjero apželdinimo, švenčių puošybos ir floristikos mokymų.

Gėlės – tai didelio jaukumo dovanos, kurias reikia rinktis taip pat atidžiai, kaip ir visas kitas iš širdies teikiamas dovanas. Atrasti kintančių gamtos būsenų grožį, laikinumą ir branginti jaudinančių akimirkų įspūdį – tai mano aistra. Tai vyksta čia ir dabar, yra tikra, sava ir taip gerai pažįstama. Pastabumas leidžia man žaisti aplinkos detalėmis ir jaustis puikiai, nes sukurta puošyba iš artimų sezonui gamtos medžiagų padovanos vientisumo ir tikrumo įspūdį.

NUORODOS Į DARBUS: