Sigita
Doblytė

DARBOVIETĖ:

Ovijedo Universitetas

INTERESŲ SRITYS:

Sveikata / Socialinė apsauga, Socialinė politika, sveikatos sociologija, psichikos sveikatos stigma, visuomenės medikalizacija

VAIDMUO:

Specialistė/ekspertė

SEKTORIUS:

Akademinis

ŠALIS, MIESTAS:

Ispanija, Ovijedo

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų, Ispanų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Baigiau sociologijos bakalauro ir magistro studijas Lietuvoje (Vilniaus ir Vytauto Didžiojo Universitetuose). Taip pat įgijau visuomenės sveikatos tyrimų magistro laipsnį Granados Universitete, Ispanijoje. Šiuo metu esu sociologijos doktorantė Oviedo Universitete, Ispanijoje. Priklausau tyrimų grupei „Promoting Employment and Welfare in Europe“ šiame universitete.

Savo doktorantūros tyrimu siekiu analizuoti ir geriau suprasti, kaip sąveika tarp sveikatos sistemos dizaino, sociokultūrinio konteksto ir jų istorinių trajektorijų formuoja individo elgesį sveikatos klausimais Lietuvoje ir Ispanijoje. Mano mokslinių interesų sritys apima socialinę politiką, visuomenės medikalizaciją ir psichiatrizaciją, psichinę sveikatą, galios santykius ir socialinę teoriją.

Mano tyrimai buvo publikuoti įvairiuose akademiniuose žurnaluose, tarp jų Sociology of Health and Illness, Qualitative Health Research, Journal of Gender Studies, Social Policy and Society ir kiti.

NUORODOS Į DARBUS: