Ugnė
Litvinaitė

DARBOVIETĖ:

VšĮ Diversity Development Group

INTERESŲ SRITYS:

Mokslas / Švietimas, Politika, Sveikata / Socialinė apsauga, Lyčių lygybė, moterų teisės, socialinė nelygybė, ekonominė nelygybė, socialinė politika

VAIDMUO:

Specialistė/ekspertė

SEKTORIUS:

Nevyriausybinis

ŠALIS, MIESTAS:

Lietuva, Vilnius / Londonas

PRIIMTINOS BENDRAVIMUI KALBOS:

Lietuvių, Anglų

istockphoto-1132192681-612x612.jpg
istockphoto-1132192681-612x612.jpg
SUSISIEKTI

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Esu tyrėja, turinti tarpdisciplinines žinias nelygybių analizėje ir socialiniuose moksluose, bei patirtį socialinių mokslų tyrimuose, politikos analizėje, viešosios politikos konsultavime ir advokacijoje žmogaus teisių klausimais.

Ketverius metus analizuoju lyčių nelygybės, moterų teisių problemas, feminizmo teoriją bei iš feministinės perspektyvos analizuoju visuomenę, politiką ir ekonomiką.

Daugiau nei dvejus metus gilinuosi į socialinės ir ekonominės nelygybės (nacionaliniu ir globaliu mastu), socialinės stratifikacijos problemas ir jų sąsajas su socialine, švietimo ir kita politika, politine ekonomika, o taip pat demokratija.

Esu dirbusi politikos vertinimo ir analizės projektuose, sociologiniuose ir socialinės politikos tyrimuose kaip analitikė ir tyrėja.

Šiuo metu siekiu magistro laipsnio MSc in Inequalities and Social Science Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje (LSE).

NUORODOS Į DARBUS: